D.U.K

Kokios odontologijos paslaugos teikiamos OZO esetinės odontologijos ir implantologijos klinikoje?
OZO estetinės odontologijos ir implantologijos klinika specializuojasi estetinės odontologijos ir implantologijos srityse, tačiau čia kokybiškai bei efektyviai teikiamos ir visos kitos odontologinės paslaugos – dantų balinimas, plombavimas, dantų šaknų kanalų gydymas, dantų chirurgija, protezavimas, ortodontinis gydymas, periodontologija. OZO estetinės odontologijos ir implantologijos klinikoje teikiamos ir vaikų dantų gydymo paslaugos.
Kuo skiriasi estetinis plombavimas nuo paprasto?
Estetinis dantų plombavimas nuo paprasto dantų plombavimo skiriasi tuo, kad plombos yra visiškai nepastebimos. Šiuo būdu plombuoti dantys atrodo kur kas gražiau ir natūraliau nei protezuoti. Be to, estetinis dantų plombavimas ne tik padeda atstatyti tokius dantų defektus kaip pigmentines dėmes, ėduonį, bet ir pakeisti dantų spalvą, formą, išlyginti nelygius dantis. Estetinis dantų plombavimas – tobulos šypsenos garantas, tikras išsigelbėjimas tiems, kurie bijo šypsotis dėl įvairių dantų pažeidimų, ėduonies židinių, nuskeltų, išretėjusių dantų.
Ar dantų balinimas nekenkia dantims?
Atliekamas pagal visas taisykles ir nurodymus dantų balinimas yra saugiausia kosmetinės odontologijos procedūra. Vis dėlto, prieš balinant dantis reikia įvertinti burnos būklę. Jei pastebimas dantenų uždegimas, ėduonis, nekokybiškos plombos, negydyti danties kanalai, balinimą patariama atidėti. Pirmiausia reikia sugydyti dantis ir burnos ertmę. OZO estetinės odontologijos ir implantologijos gydytojai tik po profesionalios konsultacijos parenka tinkamiausią ir saugiausią dantų balinimo būdą, paaiškina įvairių būdų privalumus ir trūkumus.
Kokie dantų balinimo būdai efektyviaus?
Dantų balinimo procedūra gali būti atliekama odontologijos klinikoje arba namuose. Abu balinimo būdai yra efektyvūs. Vis dėlto, dantų balinimas namuose reikalauja daugiau laiko, pastangų ir kantrybės. Pasirinkus dantų balinimą profesionalaus odontologo kabinete vos po vieno vizito galėsite džiaugtis akinančia šypsena.
Kada reikia vaiką pirmą kartą atvesti pas odontologą?
Klaidinga manyti, kad vaiko pažintis su odontologu turi prasidėti tuomet, kai sugenda jo pieniniai dantukai. Burnos sveikata turi būti rūpinamasi nuo pat ankstyvos vaikystės, iš karto kai tik pradeda dygti pieniniai dantys. Jų sveikata yra ne ką mažiau svarbi nei nuolatinių dantų.
Kas yra dantų implantas?
Dantų implantas – tai šaknies formos titaninis varžtas, prie kurio tvirtinamas danties protezas. Implantas įsriegiamas į žandikaulio kaulą. Praėjus 3-6mėnesiams implantas protezuojamas. Implantai gali būti atrama pavieniams dantų vainikėliams, tiltams ir netgi išimamiems protezams.
Kam turi pasiruošti pasiryžę dantų implantacijai?
Dantų implantacija susideda iš kelių etapų: konsultacijos, chirurginio ir protezavimo etapų. Konsultacijos metu gydytojas įvertina bendrą burnos, žandikaulių kaulo būkles. Taip pat sudaro tikslų gydymo planą – nusprendžia kiek, kokių ir kuriose srityse implantų reikės, kokie bus naudojami konstrukciniai elementai. Implantuojant vieną implantą operacija trunka vos 30 minučių. Paprastai operacijos metu naudojamas vietinis nuskausminimas. Po operacijos pacientas privalo laikytis tam tikro režimo – kurį laiką burnoje laikyti sukandus sterilią tvarsliavą, nevalgyti, vengti fizinio krūvio, peršalimo, perkaitimo, vartoti gydytojo paskirtus antibiotikus bei esant reikalui vaistus nuo skausmo. Praėjus dienai ar dviem po operacijos pacientas turi apsilankyti pas gydytojai apžiūrai. Kai implantas sėkmingai apauga kaulu ir įsitvirtina žandikaulyje galima imtis kito etapo – protezavimo.
Ar yra amžiaus limitas dantų implantavimo procedūrai?
Ne. Dantų implantai gali būti sriegiami bet kokio amžiaus žmonėms.
Kiek laiko dažniausiai trunka dantų sąkandžio gydymas breketais?
Gydymo trukmė priklauso nuo individualaus atvejo. Gydymo trukmei didelės reikšmės turi tokios aplinkybės kaip paciento amžius, pradinės sąkandžio anomalijos pobūdis. Gydymo trukmė priklauso ir nuo pasirinktos gydymo metodikos. Kartais gydymas trunka kelis mėnesius, vis dėlto vidutinė ortodontinio gydymo trukmė 2 metai. Nepareigingas lankymasis pas ortodontą, gydytojo nurodymų nepaisymas prailgina gydymo laikotarpį.
Dantenos paraudusios, patinusios, o valant dantis kraujuoja. Ar reikia susirūpinti ir kreiptis į odontologą?
Tikrai taip ir nedelsinat. Visi šie požymiai gali byloti apie periodonto ligas – gingivitą ar periodantitą. Negydomos šios ligos gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų.
Kaip dažnai rekomenduojama lankytis pas odontologą?
Norintiems džiaugtis sveikais dantimis ir gražia šypsena apsilankyti pas odontologą dantų ir burnos ertmės profilaktinei apžiūrai būtina du kartus per metus. Nepamirškite, kad svarbiausias dantų ligų profilaktikos būdas – taisyklinga kasdienė burnos priežiūra. Kruopšti ir nuolatinė dantų priežiūra padeda užkirsti kelią dantų ėduonies, periodonto ligų atsiradimui, taip pat saugo nuo blogo burnos kvapo, prastos estetinės išvaizdos.
Kas tai yra profesionali burnos higiena?
Norint, kad dantenos ir burnos audiniai būtų sveiki, kasdienės taisyklingos burnos higienos namuose nepakanka. Du kartus per metus būtina atlikti profesionalią burnos higieną odontologo kabinete. Profesionalios burnos higienos procedūros metu pašalinamos minkštos bei kietos apnašos ir taip užkertamas kelias jose besikaupiančių bakterijų sukeliamoms ligoms. Procedūros metu įvertinama plombų ar protezų būklė. Jei reikia, dantų ir plombų paviršiai, kabantys plombų kraštai nupoliruojami. Esant jautriems dantims, gydytojas odontologas specialiomis priemonėmis sutvarko apsinuoginusius dantų kaklelius. Be to, apsilankę pas odontologą profesionalios burnos higienos procedūrai sužinosite ar taisyklingai valote dantis. Gydytojas odontologas patars, kaip teisingai atlikti burnos higieną namuose ir parinks tinkamiausais dantų priežiūros priemones.

Kontaktai

UAB „Dantima”

Šeškinės sodų g. 7, 08343, Vilnius
Darbo laikas:
Registratūros tel.: +370 614 47777
El. paštas: info@ozoklinika.com