Paslaugos

3D dantų nuotrauka

3D nuotrauka, arba kitaip vadinama kompiuterinė tomografija – tai viena tiksliausių radiologinės diagnostikos priemonių. Su šia priemone, priešingai nei su dvimačiu rentgenu, galima pamatyti gilesnes vidines organizmo struktūras, o tai lemia efektyvesnę problemų diagnostiką ir tikslų tolimesnį gydymo planą. Galite neabejoti, jog „Ozo“ klinikoje jums bus daroma inovatyvi 3D dantų nuotrauka. Kaina, palyginus su technologijos universalumu ir didžiule nauda, yra labai patraukli ir visiems lengvai prieinama.

 

Kas yra 3D dantų nuotrauka?

Šiandieninėje odontologijoje kompiuterinė tomografija yra bene svarbiausia ir pati tiksliausia diagnostinė priemonė. Padaryta nuotrauka rodo itin tikslų, realų ir neiškraipytą abiejų žandikaulių – viršutinio ir apatinio – vaizdą. Negana to, joje galima matyti ir aplink esančias sritis: sinusus, kvėpavimo takus, apatinio žandikaulio sąnarius. 3D nuotrauka padeda ne tik nustatyti sudėtingų dantų šakų anatomiją, tačiau ir uždegiminio židinio dydį, pažeidimo apimtį ir šalia esančių audinių, dantų būklę. 3D nuotrauka taip pat padeda įvertinti:

• Periodonto patologijas.
• Kaulų lūžius.
• Šaknų skilimus.
• Danties padėties anomalijas.
• Svetimkūnius.
• Bendrą žandikaulių srities audinių būklę.

Kokybiškai įvertinus probleminį atvejį, anatominę audinių ir dantų būklę, gydytojai odontologai gali tiksliai, efektyviai ir kokybiškai suplanuoti visą gydymo planą, būtinas chirurgines procedūras.

 

Kada daroma 3D dantų nuotrauka?

3D dantų nuotrauka kaina gali lenkti kitas procedūras, visgi tai neturėtų būti lemiamas argumentas. Iš tikrųjų, didžiajai daliai gydymo atvejų reikalinga panoraminė 3D dantų nuotrauka. Kokybė čia esminė, todėl ją odontologai nedvejodami taiko daugeliui dantų būklės įvertinimo atvejų. Šis panoraminis vaizdas taip pat daromas, kai siekiama identifikuoti karieso, ėduonies pakitimus, įvertinti šaknų būklę, dantų pokyčius, protinių dantų poziciją, ištirpusius kaulus, nesugydytus šaknų kanalus. Įvardinant tiksliau, 3D nuotrauka reikalinga planuojant:

• Ortodontinį gydymą breketais.
Protezavimo darbus.
• Chirurgines procedūras (dantų implantaciją, kaulo augmentaciją, retinuoto ar protinio danties rovimą).
• Siekiant įvertinti bendrą dantų ir žandikaulių būklę.• Norint įvertinti periodonto būklę.

3D dantų nuotrauką svarbu atlikti, jeigu norima atlikti kokybišką ir tikslų gydymą. Ji gali patikslinti diagnozę, kuri buvo nustatyta remiantis dvimate rentgeno nuotrauka, todėl gydytojai odontologai gali tiksliau identifikuoti susirgimus ir juos kur kas preciziškiau gydyti, atlikti operacijas. Remiantis tik dvimatės rentgeno nuotraukos vaizdu, odontologai gali dažniau suklysti ir neužtikrintai nustatyti patologiją.

 

Ar kompiuterinė tomografija kenkia sveikatai?

Ar dvejojate dėl tomografijos, nes tikite tariama sveikatos žala, kurią gali padaryti 3D dantų nuotrauka? Kaina, kurią mokate už nuotrauką, nepavirs suma, reikalinga žalos atstatymui. „Ozo“ klinikos specialistai patikina, kad 3D nuotrauka visiškai nekenkia jūsų sveikatai.
3D nuotraukų aparatas skleidžia itin siaurą spinduliuotės pluoštą, todėl apšvita – labai maža, o tyrimai, atliekami aparatu, saugūs. Naujosios skaitmeninės technologijos rentgeno spindulių dozę sumažino keliasdešimt procentų, todėl baimintis tikrai neverta.

 

Kodėl 3D nuotraukas verta daryti „Ozo“ klinikoje?

„Ozo“ klinikos specialistai pacientų gydymui naudoja tik saugias, komfortiškas priemones, kurios nekelia žalos sveikatai. Atvykę galėsite būti tikri, jog čia priimami inovatyvūs sprendimai ir naudojama aukščiausios kokybės įranga. Domina 3D nuotrauka? Peržiūrėkite kainas.