Paslaugos

Burnos higiena

Tinkama dantų priežiūra – vienas efektyviausių būdų, padedančių pasirūpinti sveika ir estetiška šypsena. Neskiriant tam pakankamai dėmesio, vėliau gali pasireikšti įvairios dantų ir burnos ertmės ligos. Reguliari burnos higiena yra bene efektyviausia prevencinė priemonė, leidžianti jų išvengti.

Kaip dažnai reikia lankytis pas burnos higienistą?

Apsilankyti pas odontologą būtina du kartus per metus. Dažnesni vizitai rekomenduojami nėščioms moterims, vartojantiems alkoholį, rūkantiems, periodonto ligų turintiems pacientams. taip pat vaikams. Jiems taip pat būtina bent porą kartų per metus užsukti į odontologo kabinetą.

Procedūros metu specialistas įvertina burnos ertmės ir dantų būklę. Taip pat pataria, kokių priemonių imtis norint palaikyti ne tik gražią, bet ir sveiką šypseną. Jei domina burnos higiena, Vilnius – miestas, kur rasite patyrusius „Ozo“ estetinės odontologijos ir implantologijos klinikos specialistus.
Neatidėliokite vizito pas odontologą, kol pradės kamuoti didžiulis danties skausmas, jis visiškai suges ar net iškris. Dantų ėduonis gali pasireikšti jų viduje ir kurį laiką gali būti plika akimi nematomas. Uždelsus dažniausiai prireikia imtis kur kas rimtesnių priemonių.

Kaip pasirūpinti dantų ir burnos ertmės sveikata?

Bene svarbiausias dantų ligų profilaktikos būdas – taisyklinga kasdienė burnos priežiūra. Norint, kad dantys būtų sveiki ir gražūs, išsivalyti juos du kartus per dieną šepetėliu ir pasta gali nepakakti. Papildomai rekomenduojama naudoti tarpdančių siūlą ir specialiai jiems skirtą šepetėlį, burnos skalavimo skystį.
Kruopšti ir nuolatinė dantų priežiūra padeda užkirsti kelią ėduonies, periodonto ligų atsiradimui, taip pat saugo nuo blogo burnos kvapo, prastos estetinės išvaizdos. Maksimalų efektą padeda pasiekti profesionali burnos higiena (Vilnius – miestas, kuriame galite lengvai rasti patyrusios šios srities specialistus).

Kodėl svarbu reguliariai atlikti burnos higieną?

Norint, kad dantenos ir burnos audiniai būtų sveiki, kasdienio taisyklingo dantų valymo nepakanka. Todėl, priklausomai nuo individualios situacijos, du kartus per metus patariama atlikti profesionalią burnos higieną odontologo kabinete.

Kaip atliekama procedūra?

Profesionalios burnos higienos metu pašalinamos minkštos bei kietos apnašos – taip užkertamas kelias jose besikaupiančių bakterijų sukeliamoms ligoms. Įvertinama plombų ar protezų būklė. Jei reikia, nupoliruojami dantų ir plombų paviršiai, kabantys plombų kraštai. Jei dantys jautrūs, burnos higienistas atlieka specialių jautrumą mažinančių priemonių aplikaciją ant sutvarko apsinuoginusių dantų kaklelių.
Kas pusę metų apsilankę odontologo kabinete profesionaliai burnos higienai, sužinosite, ar taisyklingai valote dantis. Gydytojas patars, kaip teisingai valyti dantis namuose ir parinks jums tinkamiausias priežiūros priemones.

Reikalinga burnos higiena? Vilnius – miestas, kuriame įsikūrusi moderni „Ozo“ estetinės odontologijos ir implantologijos klinika. Čia dirba profesionalūs odontologijos specialistai, suteikiantys patikimą ir efektyvų gydymą. Nedvejokite ir susisiekite – reikalingus kontaktus rasite čia.