Paslaugos

Dantų balinimas

Dėl kokių priežasčių keičiasi dantų spalva?

Dantys tamsėja dėl įvairių priežasčių. Svarbiausios jų – amžius, kavos, arbatos, saldžių gaiviųjų gėrimų,  tabako, vyno vartojimas, uždegimai, per gausus fluoridų kiekis, nesėkmingo dantų gydymo pasekmės. Norint efektyviai išbalinti dantis labai svarbu nustatyti tikslią pakitusios dantų spalvos priežastį.

Kokie efektyviausi dantų balinimo būdai?

Dantų balinimas –  vienas iš labiausiai paplitusių ir paprasčiausių būdų pagražinti šypseną. Be šios procedūros neapsieina nė viena pramogų pasaulio garsenybė ir tie, kurie nori džiaugtis spindinčia holivudine šypsena.

Dantų balinimo procedūra gali būti atliekama odontologijos klinikoje arba namuose.Abu balinimo būdai yra efektyvūs.Vis dėlto, dantų balinimas namuose reikalauja daugiau laiko, pastangų ir kantrybės.Pasirinkus dantų balinimą profesionalaus odontologo kabinete vos po vieno vizito galėsite džiaugtis akinančia šypsena.

Ar balinimas nekenkia dantims?

Sklando daugybė mitų apie dantų balinimo žalą. Iš tiesų, atliekamas pagal visas taisykles ir nurodymus dantų balinimas yra saugiausia kosmetinės odontologijos procedūra.

OZO estetinės odontologijos ir implantologijos gydytojai tik po profesionalios konsultacijos parenka tinkamiausią ir saugiausią dantų balinimo būdą, paaiškina įvairių būdų privalumus ir trūkumus.