Paslaugos

Dantų plombavimas

Svajojate apie tobulą šypseną? Tuomet jums gali praversti funkcinis ir estetinis plombavimas Vilniuje. „Ozo“ estetinės odontologijos ir implantologijos klinikos specialistai pasiruošę padėti įgyvendinti šį troškimą.

Kada reikia plombuoti dantį?

Danties plombavimas būtinas, kai ėduoniui pažeidus jo emalį bei dentiną atsiranda kariozinė ertmė – skylė. Procedūra atliekama siekiant išsaugoti dantų kietuosius audinius ir neleisti mikroorganizmams patekti į jų vidines struktūras, kaulinį audinį. Pažeisti ir neplombuojami dantys gali tapti jautrūs, imti skaudėti, lūžinėti. Ilgiau uždelsus, kartais juos prireikia ir gydyti endodontiškai ar net ištraukti. Siekiant to išvengti, rekomenduojama profilaktiniams patikrinimams pas gydytoją odontologą lankytis bent porą kartų į metus.

Ar procedūra skausminga?

Ne, plombavimo procedūra neskausminga. Jos metu taikoma vietinė nejautra.

Kas užtikrina procedūros patikimumą ir efektyvumą?

Estetinis plombavimas Vilniuje, „Ozo“ klinikoje atliekamas naudojant modernias ir patikimas medžiagas. Ekspertų puikiai įvertintas Kartais naudojamas dentalinis rentgeno aparatas, kuris padeda aptikti sunkiai matomas pažeistas dantų sritis, pradinius dantų ėduonies pažeidimus – ypač tarpdančiuose, kontaktiniuose taškuose.

Kuo skiriasi estetinis plombavimas nuo paprasto?

Estetinis dantų plombavimas nuo paprasto skiriasi tuo, kad plombos yra visiškai nepastebimos. Procedūros tikslas- pagerinti esamą ar susigrąžinti prarastą šypsenos harmoniją atkuriant dantų spalvą, skaidrumą bei pagražinant jų formą. Todėl dantys atrodo kur kas gražiau ir natūraliau. Ši procedūra – tobulos šypsenos garantas. Tai tikras išsigelbėjimas tiems, kurie bijo šypsotis dėl ėduonies pažeistų, nuskeltų, išretėjusių dantų.

Ar po estetinio dantų plombavimo dantys neatrodys kaip dirbtiniai?

Estetinio arba atkuriamojo plombavimo metu naudojamos išskirtinėmis estetinėmis savybėmis pasižyminčios šviesoje kietinamos medžiagos. Savo tvirtumu, sukibimu su dantimis ir kitomis fizinėmis savybėmis jos beveik prilygsta natūraliems dantims.
Procedūros metu odontologas tarsi juvelyras, taikydamas sluoksniavimo metodiką, kruopščiai ir tiksliai atkuria natūralų danties reljefą.

Kas užtikrina procedūros patikimumą ir efektyvumą?

Estetinis plombavimas Vilniuje, “Ozo” klinikoje atliekamas naudojant modernias ir patikimas medžiagas. Pacientams po estetinio plombavimo rekomenduojama naudoti neabrazyvias dantų pastas bei kartą į metus lankytis pas gydytoją odontologą dantų plombų poliravimui- tai padeda išlaikyti gražią šypseną.

Kas yra funkcinis estetinis dantų plombavimas?

Tuomet, kai atliekamas krūminių dantų estetinis plombavimas Vilniuje, preciziškai atkuriami kramtomajame paviršiuje esantys kauburėliai. Jie labai svarbūs kramtymo procese, taip pat sukandimo aukščio išlaikymui bei dantų apsaugojimui nuo dilimo.
Ši procedūra itin praverčia norintiems pakeisti dantų formą bei spalvą. Po profesionaliai atlikto estetinio plombavimo atkurtų dantų forma, spalva ir skaidrumas atrodo labai natūraliai.

Ar estetinis plombavimas nepažeidžia sveikų danties audinių?

Estetinis plombavimas padeda pataisyti įgimtus ar įgytus dantų defektus. Taisyklinga danties forma svarbi ne tik dėl estetikos, bet ir funkcionalumo. Procedūros metu pašalinami tik pažeisti, estetinį vaizdą gadinantys audiniai.

Šypsena – pats gražiausias Jūsų papuošalas, todėl nesivaržykite! Domina estetinis plombavimas Vilniuje, dantų protezavimas (daugiau apie jį galite sužinoti čia) ar kitos odontologijos paslaugos? Susisiekite su mumis – esame pasiruošę padėti.