Paslaugos

Dantų technikų laboratorija

Dantų technikas – tai aukščiausios kvalifikacijos odontologijos specialistas, kuris tarsi kruopštus juvelyras ar kalvis kuria, projektuoja ir modeliuoja tiek metalo keramikos vainikėlius, tiek sudėtingomis, pažangiausiomis technologijomis gaminamus, aukščiausios kokybės protezus. „Ozo“ klinikos odontologijos ir implantologijos specialistai stengiasi, jog gražia šypsena galėtumėte džiaugtis kaip įmanoma greičiau, todėl įprastai protezus gamina ne ilgiau nei 7 darbo dienas.

 

Kokie yra protezavimo būdai?

„Ozo“ klinikoje gaminami neišimamieji protezai. Ši rūšis skirstoma į keletą atskirų tipų. Protezai gali būti:

• užklotai;
vainikėliai (karūnėlės);
• bemetalė keramika ant implantų;
• laminatės (vestibiulinės plokštelės).

„Ozo“ dantų technikų laboratorija ir čia dirbantis profesionalus dantų technikas atlieka ne tik dantų pavaškavimus, tačiau ir gamina laikinas restauracijas, laminates bei kapas. Mūsų klinikoje dirbama ir su „Valplast“ protezais. Jie yra visiškai naujas ir inovatyvus protezų gamybos būdas. Šie protezai gaminami iš minkštos plastmasės nailoninio termoplastiko, todėl sukuriamas lankstus ir labai patogus protezas. „Valplast“ sistemos protezai estetiškai dailūs ir lengvi: niekas nė neįtars, kad juos nešiojate.

Atsižvelgę į Jūsų burnos ertmės būklę, pageidavimus, įpročius, ankstesnes restauracijas ir finansines galimybes, gydytojai odontologai parinks tinkamiausią gydymo metodą ir tinkamiausius protezus. Galite būti tikri, kad visi aukščiau išvardinti protezai gaminami tik iš aukščiausios kokybės, sertifikuotų, pažymėtų CE ženklu medžiagų.

 

Kada reikalingas dantų protezavimas?

„Ozo“ dantų technikų laboratorija ir čia dirbantys aukštos kvalifikacijos specialistai gamina tik aukščiausios rūšies protezus. Dantų technikas kruopščiai ir atidžiai sukuria individualiai pritaikytas protezų formas, kai netenkama danties ar jo struktūrų. Dažniausiai pasitaikantys atvejai, kada atliekamas dantų protezavimas, yra kai:

• Siekiama atkurti prarastus dantis.
• Norima restauruoti nuskilusius dantis.
• Siekiama sustiprinti nusilpusius, trapius ar negyvus dantis.
• Norint pagerinti estetinį dantų vaizdą.

Dažniausios priežastys, kurios sukelia aukščiau paminėtas problemas, yra:

• Dantų fluorozė: kai per didelis fluoro kiekis pakenkia danties audinių formavimuisi.
• Dantų erozija: kai rūgštis pakenkia danties kietiesiems audiniams.
• Dantų hipoplazija: kai netaisyklingai susiformuoja emalis ar dentinas.
• Dantų traumos.
• Naktinis dantų griežimas.

„Ozo“ klinikos dantų technikų laboratorija gali sumažinti dantų traumų tikimybę pagaminant sportines kapas, kurios apsaugo tiek kietuosius, tiek minkštuosius danties audinius. Dantų technikas taip pat gamina kapas, naudojamas siekiant apsaugoti dantų struktūrą nuo pažeidimų dantų griežimo metu. Tačiau kitais atvejais, kuomet dantys negrįžtamai pažeisti arba prarasti, jau reikalingi dantų protezai.

 

Kodėl būtina atkurti prarastus dantis?

Faktas, kad burnos ertmė – tai pirma dalis virškinimo sistemos grandinėje, todėl sutrikus dantų sveikatai gali sutrikti ir visa organizmo fiziologinė būklė. O tai lemia virškinimo sistemos sutrikimus ir patologijas. Kokie nepatogumai vargina paradus dantis? Keletas jų:

• sutrikusi maisto apdorojimo funkcija;
• suprastėjusi veido estetika;
• žalingi įpročiai: šypsenos, juoko dengimas ranka, lūpų suraukimas slepiant dantis ir pan.

Netekus dantų sunku sukramtyti maistą, jis stringa ertmėse, todėl valgymas nebeteikia džiaugsmo, jis tampa sunkiu darbu. Be viso to, žmogų pradeda kamuoti ir psichologinės problemos, nepasitikėjimas savimi dėl pasikeitusios veido išvaizdos (pažemėjęs apatinio veido trečdalis, nusvirę lūpų kampučiai) ir negalėjimo laisvai šypsotis. „Ozo“ dantų technikų laboratorija ir profesionalus dantų technikas visus šiuos nepatogumus gali greitai ir lengvai pašalinti.

Konsultacijai registruokitės telefonu +370 614 47777, el. paštu info@ozoklinika.com arba atvykę į mūsų kliniką, kurią rasite adresu Šeškinės sodų g. 7, Vilnius. Nedelskite ir pradėkite rūpintis savimi jau šiandien!