Dantų protezavimas ant implantų – kaip tai atrodo?

Dėl šiuolaikinės odontologijos naujovių inovatyvūs ir tvirti dantų protezai gali atkurti ne tik pavienius trūkstamus ar visus dantis, atstatyti sąkandį ir grąžinti pacientui kokybišką kramtymo funkciją, tačiau taip pat suteikti estetišką, gražią ir patrauklią šypseną. Vienas greičiausių ir patikimiausių būdų susigrąžinti pasitikėjimą savimi yra dantų protezavimas ant implantų. Tai procedūra, kurios metu į kaulą įsriegiamas implantas ir ant jo tvirtinamas dantų vainikėlis (karūnėlė). Ji suteikia galimybę gyventi nuolatos negalvojant apie trūkstamus dantis, tuščias jų ertmes. Šis procesas susideda iš kelių vienodai svarbių veiksmų. Norime papasakoti, kaip dantų arba vieno danties protezavimas ant implantų vyksta „Ozo“ klinikoje.

 

Kokie protezai dedami ant implantų?

Dantų protezavimas ant implantų – tai efektyvus būdas susigrąžinti estetišką šypseną ir kokybišką gyvenimą. Jis neįmanomas be neišimamų tiltinių ar pavienių (fiksuotų) dantų protezų, kuriais ir yra atkuriami prarasti dantys. Neišimamieji (fiksuotieji) dantų protezai – tai dantų vainikėlis (karūnėlė), dantų tiltai, dedami ant dantų arba implantų. Šie protezai – tarsi savi dantys.

 

Dantų implantacija

Kai nusprendžiama, kad pacientui, kuriam paskirtas dantų protezavimas, reikalinga implantacija, pirmiausia atliekamas rentgenologinis ir radiologinis tyrimai. Jie daromi tikslingai tam, kad gydytojas odontologas galėtų tiksliai išmatuoti žandikaulio kaulo aukštį, plotį, apskaičiuoti implanto poziciją.

Kai kuriais atvejais „Ozo“ klinikos specialistai taiko inovatyvią gidinę implantaciją, kuri, pasitelkiant naujausias skaitmenines technologijas, leidžia itin tiksliai suplanuoti implanto, ant kurio bus įsriegiami neišimami (fiksuoti) dantų protezai, poziciją, padėtį. Gidas sukuriamas atliekant kompiuterinę tomografiją bei žandikaulio skanavimą intraoraliniu skeneriu: visi duomenys programiškai sujungiami ir taip sukuriamas šis specialus gidas.

Tiksli, nepriekaištinga implanto pozicija – tai vienas svarbiausių faktorių ilgalaikei implantacijos sėkmei, geram kaulų gijimui ir tam, kad protezas atrodytų estetiškai.

Norime paminėti, kad naujiems savo pacientams visuomet rekomenduojame atlikti bendrą dantų ištyrimą: ortopantomogramą. Tai panoraminė viso žandikaulio nuotrauka, kuri parodo, ar nėra pasislėpusių dantų problemų, kurias reikėtų ištirti išsamiau.

Po dantų implantacijos skiriama:

  • 5–7 dienų antibiotikų kursas.
  • Nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo, kuriuos reikia vartoti pagal poreikį.

Visus medikamentus skirs jums operaciją atlikęs gydytojas – odontologas.

 

Dantų protezų pritvirtinimas po implantacijos

Implantui prigijus, gaminamas neišimamas danties protezas. Implantas, įsriegtas tiesiai į kaulą, yra patvari atrama, todėl dantų vainikėlis (karūnėlė) arba dantų tiltai laikysis itin tvirtai ir tarnaus lygiai taip pat patikimai, kaip natūralūs dantys.

Mūsų klinikoje dirbantys aukštos kvalifikacijos profesionalai visuomet patars, koks dantų protezavimas yra jums tinkamiausias. Ar tai būtų dantų vainikėliai, ar dantų laminatės – užtikriname aukščiausio lygio profesionalumą ir darbų kokybę. Laukiame jūsų konsultacijoje!