Paslaugos

Dantų implantai

Geriausias ir šiuolaikiškiausias būdas atstatyti prarastus dantis yra dantų implantavimas. Danties implantas leis Jums išvengti visų nepatogumų, kuriuos paprastai patiria pacientai, kuriems prarasti dantys atstatomi kitais būdais.

 

Kas yra dantų implantai ir dantų implantavimas?

Dantų implantai – tai profesionalus danties šaknies pakaitalas, dažniausiai gaminamas iš tam tikros kategorijos titano lydinio, kuris geriausiai sukimba ir suauga su kaulu. Dantų implantavimas – tai procesas, kurio metu į žandikaulio kaulą įsriegiamas danties šaknies formos titano lydinio sraigtelis (implantas), ant kurio fiksuojamas danties protezas. Tinkamai prižiūrimi implantai yra ilgaamžiai ir gali tarnauti visą gyvenimą.

 

Kodėl danties implantas yra būtent tai, ko man reikia?

Tam yra daug priežasčių, ir jos visos Jums garantuos didesnį komfortą ir pasitikėjimą savimi. Pirma, dantų implantavimas, lyginant su kitais prarasto danties atkūrimo metodais, leis Jums išvengti įprastų skausmingų procedūrų, kurias ankščiau turėdavo ištverti visi su danties atstatymu susidūrę pacientai.

Antra, jei domina dantų implantai Vilniuje, mūsų priemonės leis Jums jaustis daug komfortiškiau ir labiau savimi pasitikėti, nes jie nesukels Jums tokių problemų kaip diskomforto jausmas, kalbos defektai, nepatogus kramtymas ir kt. Dėl šių ir gausybės kitų privalumų danties implantas yra būtent tai, ko Jums reikia.

Dantų implantologija – vienas pažangiausių, laiko patikrintas dantų atstatymo metodas. Tai viena sudėtingiausių odontologijos sričių, todėl joje dirba tik didelę patirtį turintys kompetentingi specialistai. Mūsų klinikos gydytojai drąsiai imasi sudėtingiausių atvejų ir patikimai juos išsprendžia.

 

Ar dantų implantai nekenkia kaimyniniams dantims?

Danties implantas – tai nedidelis titaninis varžtelis, atstojantis prarastą danties šaknį, ant kurio įmanoma protezuoti nenuimamais ar išimamais protezais. Dantų implantai Vilniuje, kaip ir kituose miestuose, prarastus dantis padeda atstatyti nešlifuojant ir neapkraunant kaimyninių dantų. Dantų implantacija gelbsti net tais atvejais, kai prarasti visi dantys.

 

Kam turi pasiruošti pasiryžę dantų implantacijai?

Dantų implantacija susideda iš kelių etapų:

1. Konsultacijos

Konsultacijos metu gydytojas įvertina bendrą burnos bei žandikaulių kaulo būklę. Taip pat jis sudaro tikslų gydymo planą – nusprendžia kiek, kokių ir kuriose srityse implantų reikės, kokie bus naudojami konstrukciniai elementai. Konsultacijos metu gydytojas su pacientu aptaria implantacijos privalumus ir trūkumus, alternatyvius gydymo variantus.

2. Chirurginio etapo

Implantuojant vieną implantą operacija trunka vos 30 minučių. Jeigu vienu metu implantuojama daugiau implantų ar kartu atliekamos papildomos procedūros, operacija trunka ilgiau – 1–2 valandas. Kai dedami dantų implantai Vilniuje, kaip ir kituose miestuose, paprastai operacijos metu naudojamas vietinis nuskausminimas. Vis dėlto, pacientui pageidaujant ar atliekant ilgiau trunkančias procedūras, galima ir intraveninė nejautra (sedacija). Jos metu pacientas labiau atsipalaiduoja, patiria mažiau baimės.

Po operacijos pacientas privalo laikytis tam tikro režimo – kurį laiką burnoje laikyti sukandus sterilią tvarsliavą, nevalgyti, vengti fizinio krūvio, peršalimo, perkaitimo, vartoti gydytojo paskirtus antibiotikus bei, esant reikalui, vaistus nuo skausmo.

Po procedūros gali atsirasti patinimas. Todėl operuotą sritį reikia iškart šaldyti. Praėjus dienai ar dviem po operacijos pacientas turi apsilankyti pas gydytoją apžiūrai. Staigiai pakilus aukštai kūno temperatūrai, stipriai ištinus, esant stipriam skausmui, atsiradus operuotos srities nejautrai ar kilus kitokiems klausimams būtina nedelsiant susisiekti su savo gydytoju-odontologu, pas kurį jums buvo sudėti dantų implantai Vilniuje, „Ozo“ klinikoje.

Siūlės išimamos po 7–10 dienų. Tuomet laukiama, kol implantas sėkmingai apaugs kaulu ir įsitvirtins žandikaulyje. Laukimas gali užtrukti iki pusės metų. Tik implantui sėkmingai apaugus kaulu galima imtis kito etapo – protezavimo.

3. Protezavimo etapo

Protezavimas ant implantų, ypač priekinių dantų srityje, dažnai yra tikras iššūkis gydytojui.
Specialistui reikia ne tik išgauti gerą protezo funkciją, bet ir pasiekti puikų estetinį rezultatą. Kai kuriais atvejais tai pasiekti būna sudėtinga, reikalingos papildomos priemonės bei intervencijos. Kuo anksčiau nuspręsite prarastus dantis implantuoti, tuo paprastesnė bus procedūra.

Dantų implantai Vilniuje, „Ozo“ estetinės odontologijos ir implantologijos klinikoje, specialistų implantuojami jau nuo 2004-ųjų. Klinikos specialistų žinios ir praktiniai įgūdžiai nuolat gilinami užsienio šalyse.

 

Kada sinuso dugno pakėlimo operacija tampa neišvengiama?

Netekus viršutinių krūminių dantų, persitvarko ir viršutinio žandikaulio sinusai. Jie nusileidžia žemyn, o dėl to sumažėja kaulo aukštis. Iš pradžių jis dar būna pakankamas dantų implantams įsriegti, tačiau laikui bėgant aukštis gali sparčiai mažėti. Tuomet sinuso pakėlimo operacija tampa neišvengiama. Neskausminga, maždaug pusantros valandos trunkanti sinuso dugno pakėlimo operacija padeda užtikrinti implantams saugią vietą.

„Ozo“ estetinės odontologijos ir implantologijos klinikoje atliekamos uždaros ir atviros sinuso dugno pakėlimo operacijos. Atsižvelgdami į konkretų klinikinį atvejį, kurį nusako likęs kaulo kiekis, profesionalūs burnos chirurgai parenka saugiausią ir efektyviausią operacijos metodiką.

 

Kuo skiriasi vienmomentė implantacija nuo atidėtos?

Vienmomentės implantacijos metu dantų implantai Vilniuje, kaip ir kitur, įsukami iš karto į ką tik pašalinto danties alveolę, todėl vienmomentė implantacija dažnai vadinama „greitąja implantacija“. Pasirinkus vienmomentę implantaciją, gydymo laikas sutrumpėja keletu mėnesių. Tokiu atveju protezavimas ant implanto atliekamas maždaug po 3–6 mėnesių, kai implantas prigyja kaule.

Vis dėlto, vienmomentė implantacija galima ne visuomet. Kartais dėl paciento sveikatos, burnos ertmės, dantenų ir žandikaulio būklės implantaciją tenka atidėti keliems mėnesiams po danties rovimo.

Norintiems gražia šypsena džiaugtis greitai ir efektyviai, dantų implantai Vilniuje, „Ozo“ klinikoje gali būti ant danties protezuojami betarpiškai. Šiai procedūrai naudojamos naujausios pažangios implantacijos technologijos. Pasirinkus betarpišką protezavimą, visos procedūros – danties šalinimas, implantacijos operacija ir betarpiškas protezavimas ant implanto atliekamos vieno vizito metu.

 

Kada reikalinga kaulo priauginimo procedūra (augmentacija)?

Netekus danties atrofuojasi viršutinis ir apatinis žandikauliai. Laikui bėgant kaulas sunyksta ir jo nebepakanka norint įsodinti danties implantą. Tuomet reikalinga kaulo priauginimo procedūra.

Kaulo augmentacijos procedūros metu priauginamas nuosavas paciento kaulas (alogeninis) arba dirbtinis kaulo pakaitalas (ksenogeninis) ten, kur jo trūksta. Operacija gali būti atliekama bet kokioje žandikaulio vietoje. Praėjus 4–6 mėnesiams po augmentacijos operacijos kaulas prigyja, ir tuomet galima atlikti dantų implantaciją. Jos sėkmė tiesiogiai priklauso nuo žandikaulio kaulo, esančio aplink implantą.

Kaulo priauginimas gali padėti ir gydant periodonto ligas. Pakeistas pažeistas kaulo audinys padeda apsaugo šalia esančius dantis ir suteikia jiems geresnę atramą. Taigi, dantų implantai Vilniuje suteikia ne tik estetinę naudą. „Ozo“ estetinės odontologijos ir implantologijos klinikoje specialistai drąsiai imasi net sudėtingiausių kaulo priauginimo operacijų.

 

Dantų implantų kainos

Dantų implantų kainos priklauso nuo daugybės faktorių, tokių kaip: situacija Jūsų burnoje, trūkstamų dantų skaičius, tinkamiausias dantų atkūrimo būdas, planuojamų įsriegti implantų skaičius ir pan. Todėl atsakyti į Jūsų klausimą, kiek kainuoja dantų implantai galime tik individualiai.

Implantų kainos ir visas gydymo planas Jums bus sudarytas individualios implantuojančio gydytojo konsultacijos metu. Nedelskite ir profesionaliai konsultacijai užsirašykite jau dabar, nes kuo anksčiau pradėsite gydymą, tuo jis bus paprastesnis. Na, o po gydymo vėl galėsite patogiai jaustis drąsiai šypsodamiesi, nevaržomai kalbėdami ir kramtydami!

Daugiau informacijos apie implantus ir implantavimą gausite užsiregistravę profesionaliai konsultacijai „Ozo“ estetinės odontologijos ir implantologijos klinikoje. Kviečiame Jus nedelsti ir registruotis dabar, nes kuo ankščiau tai padarysite, tuo dantų implantai Vilniuje galės būti implantuojami paprasčiau ir lengviau.

Registruotis galite telefonu +370 614 47777, el. paštu info@ozoklinika.com arba atvykę į mūsų kliniką, kurią rasite adresu Šeškinės sodų g. 7, Vilnius. Laukiame Jūsų!