„Ozo“ klinika: kodėl verta rinktis mūsų laboratoriją?

„Ozo“ klinika – tai moderni odontologijos ir estetinės implantologijos klinika. Mūsų komandoje dirba itin patyrę, visoje Lietuvoje gerai žinomi odontologijos profesionalai. Nuolat tobulėjantys specialistai, nuosava dantų technikų laboratorija ir pažangiausios skaitmeninės technologijos leidžia greitai, saugiai ir be skausmo pasiekti efektyviausių dantų gydymo rezultatų – tiek funkcijos atstatymo, tiek estetiškos išvaizdos atkūrimo. Smagiausia mūsų darbo dalis – plati šypsena pacientų veiduose.

 

Gydytojų rankų ir technologijų sinergija

 

Efektyviausių rezultatų pasiekiame derindami du gydymo būdus: manualinį ir skaitmeninį.

„Ozo“ klinikos dantų technikai atlieka itin kruopštų darbą: rankomis sluoksniuoja keramikos protezus, iš gipsinių modelių ar vaško atspaudų atkuria individualią dantų anatomiją ir estetiką. Šis darbas reikalauja ypatingo tikslumo ir įgūdžių. Būtent tokiomis savybėmis ir pasižymi mūsų aukštos kvalifikacijos dantų technikų komanda. Tai – mūsų stiprybė.

Kiti klinikos technikai darbą atlieka kompiuteriais, skeneriais, skaitmeniniais spausdintuvais. Skeneriais dantų technikų laboratorijoje skenuojame modelius, antspaudus. Pavyzdžiui, intraoralinis skeneris leidžia nuskenuoti paciento burnos ertmę, todėl atspaudų paėmimas yra tikslus ir užtrunka trumpiau.

Naujausias kompiuterines technologijas dažniausiai taikome ne tik diagnostikoje, bet ir laikinų protezų gamyboje – jie pagaminami itin greitai ir tiksliai, yra estetiški. Pacientai šiuo būdu pagamintus laikinus protezus  naudoja drąsiai ir patogiai, tarsi savus dantis.

 

Dantų atkūrimo technologija, paremta ir manualiniu, ir skaitmeniniu būdu, padeda pasiekti geriausių ir labiausiai paciento lūkesčius atitinkančių rezultatų. „Ozo“ dantų technikų laboratorija 3D skaitmeninių spausdintuvų ir kitos įrangos pagalba visus darbus atlieka greitai ir patogiai, o rankomis daro tai, kas reikalauja ypatingo kruopštumo ir grožio.

Nors pasaulyje vyrauja tendencija keramines restauracijas gaminti skaitmeniniu būdu, vis dėlto estetinėmis savybėmis jos nepranoksta rankomis pagamintų laminačių.

 

Šiuolaikiškas dantų protezavimas

 

Mūsų laboratorijoje gaminami aukščiausios kokybės neišimami (fiksuoti) protezai, kurie gali būti tvirtinami ant:

  • natūralių dantų,
  • implantų.

Ant dantų tvirtiname bemetalės keramikos dantų protezus – laminates. Žinoma, kad metalo keramika nėra tokia artima žmogaus audiniams, todėl padidėja uždegimo rizika. Būtent todėl laminates gaminame iš bemetalės keramikos. Jos padeda minimaliai invaziniu būdu – nušlifuojant tik labai nedidelį danties paviršiaus plotą atkuriama graži ir harmoninga šypsena.

Ant implantų tvirtiname pavienius vainikėlius, tiltinius protezus, viso žandikaulio pasagas. Protezus ant Implantų gaminame iš cirkonio oksido atramos, kurią sukuriame individualiai, atsižvelgdami į kiekvieno paciento burnos gleivinę. Tai procedūra, atliekama, kuomet trūksta vieno, kelių arba visų dantų. Dantų protezai sugrąžina ne tik gražią šypseną, bet ir galimybę gyventi patogiai, atstato sąkandį ir kramtymo funkciją.

„Ozo“ klinikos dantų technikų laboratorija ir jos komanda dirba itin kruopščiai ir atsakingai, todėl garantuoja aukščiausią paslaugų kokybę.

 

Mūsų tvirtybė – komanda

 

Mūsų didelėje komandoje dirba suaugusiųjų ir vaikų gydytojai odontologai, endodontai, periodontologai, ortodontai, chirurgai, gydytojai higienistai, anesteziologai-reanimatologai, kineziterapeutai ir dantų technikai. Visi esame savo srities specialistai, todėl kiekvieno paciento sveikatos istoriją, kiekvieną sudėtingą atvejį aptariame komandoje, gydymo planą skirstome į etapus ir kruopščiai suplanuojame kiekvieną iš jų tardamiesi tarpusavyje.

„Ozo“ klinikoje rasite visus reikalingus specialistus ir įrangą vienoje vietoje. Išsamios konsultacijos, pagarba kiekvienam iš jūsų, atsakingas ir kruopštus darbas – tikime, kad tai vienos iš svarbiausių nepriekaištingos šypsenos sąlygų.