Paslaugos

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas yra neišvengiama procedūra netekus danties ar esant didelės apimties danties audinių defektui bei norint pagerinti estetiką. Domina pažangus ir neskausmingas dantų protezavimas Vilniuje? „Ozo“ estetinės odontologijos ir implantologijos klinikos specialistai pasiruošę padėti atstatyti prarastas kramtymo ir kalbos funkcijas, o svarbiausia – suteikti priežastį ir vėl šypsotis!

Kada padeda ortopedinė odontologija?

Protezavimas apima daug rūšių restauracijų, todėl tai paslauga, kuri yra reikalinga esant įvairioms situacijomis – viena dažniausiai pacientų pageidaujamų paslaugų. Jis neišvengiamas, kai:

  • netenkama vieno ar daugiau dantų,
  • dantis stipriai pažeidžiamas ėduonies ar patyrus traumą,
  • dantis yra gydytas endodontiškai,
  • pacientui nudyla sąkandis,
  • pažeidžiamas patyrus traumą.

Protezavimui naudojamos dantų restauracijos gali būti:

Ortopedinės odontologijos specialistai rekonstravimo būdu atkuria burnoje trūkstamus dantis ir pagerina esamų būklę. Todėl gydytojai ortopedai dažnai pavadinami burnos architektais. Protezu galima rekonstruoti pavienius dantis ar jų grupę. Specialios keramikos masės tiek fizinėmis, tiek estetinėmis savybėmis yra artimos sveiko danties audiniui, todėl atrodo estetiškai.
Dažniausiai ortopedinis gydymas yra paskutinis etapas, todėl jį pabaigus, pacientas gali džiaugtis sveika ir gražia šypsena. Dantų protezavimas Vilniuje – tai patikimas ir efektyvus sprendimas, norint juos atkurti ar pagerinti būklę.

Kodėl netekus dantų juos būtina atkurti?

Burna yra pirmoji virškinamojo trakto grandis. Todėl netekus dantų, maistas iki galo nesukramtomas, blogiau virškinamas skrandyje ir žarnyne. Visa tai gali būti rimtų virškinimo sutrikimų priežastimi.
Netekus krūminių dantų, laikui bėgant sužemėja sąkandis. Tai neigiamai veikia žandikaulio sąnarį – pradeda kamuoti skausmas, atsiranda traškėjimas. Dėl žandikaulio sąnario deformacijų formuojasi veido raukšlės. Be to, netekus krūminių dantų, įkrinta skruostai. Praradę priekinius dantis žmonės vengia šypsotis, netgi kalbėti – ilgainiui tai gali sukelti psichologines problemas.
Norite išvengti veido ir žandikaulių sistemos deformacijų? Tuomet dantų protezavimas Vilniuje – viena geriausių išeičių. Jo neatlikus, tuščios vietos link pasislenka ne tik gretimai esantys, bet ir priešingo žandikaulio dantys. Nepageidaujami pasislinkimai vyksta net ir netekus vos vieno danties. Tad kuo greičiau pradedama dantų rekonstrukcija, tuo geriau.

Kokios priemonės naudojamos šiuolaikinėje dantų rekonstrukcijoje?

Priemonių yra daug ir įvairių. Jas pasirinkti galima atsižvelgiant į paciento poreikius ir tikslus. Skiriamos dvi protezų grupės: išimamieji ir neišimamieji.

Kaip pasirinkti tinkamiausią ortopedinio gydymo metodą?

Tinkamiausią gydymo metodą gydytojas odontologas parenka atsižvelgdamas į paciento burnos ertmės būklę, pageidavimus, įpročius, ankstesnes restauracijas, finansines galimybes.
„Ozo“ estetinės odontologijos ir implantologijos klinikoje gydytojai odontologai naudoja moderniausias technologijas ir patikimiausius, kiekvienam pacientui pritaikytus gydymo būdus. Todėl dantų protezavimas Vilniuje padeda pasiekti itin džiuginančius rezultatus.
Nepamirškite, kad kur kas lengviau kiekvieną dieną atidžiai rūpintis dantimis ir išsaugoti juos sveikus nei rekonstruoti pažeistus. Geriausia profilaktinė priemonė nuo visų dantų ligų – nepriekaištinga jų priežiūra.

Kodėl man reikalingas dantų protezavimas?

Tai, kad šiuo metu domitės dantų protezavimu, tikriausiai reiškia, jog esate netekę vieno ar daugiau dantų. Todėl Jūs geriau nei bet kas kitas žinote visus dėl to kylančius nepatogumus kramtant, kalbant ir šypsantis.
Protezavimo metu atstatomos kramtymo ir kalbos funkcijos suteikia galimybę vėl patogiai valgyti, drąsiai kalbėti ir džiaugtis estetiška šypsena. Šiuolaikinės technologijos leidžia protezuoti dantis taip, kad nesijaustumėte jokio diskomforto.
Domina dantų protezavimas Vilniuje ir norite sužinoti apie jį daugiau? Kviečiame užsiregistruoti profesionaliai protezuojančio gydytojo konsultacijai „Ozo“ estetinės odontologijos ir implantologijos klinikoje. Jos metu gausite atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus. Individualiai bus parenkami labiausiai tinkami dantų protezai ir protezavimo būdas.

Konsultacijai registruokitės telefonu +370 614 47777, el. paštu info@ozoklinika.com arba atvykę į mūsų kliniką, kurią rasite adresu Šeškinės sodų g. 7, Vilnius. Nedelskite ir pradėkite rūpintis savimi jau šiandien!